Menü

20

Nov

2018

Szülők iskolája programja

Ajánljuk figyelmetekbe a Lurkó-kuckó Szülők iskolája programját, amelynek novemberben a logopédia a témája. BESZÉLGESSÜNK A LOGOPÉDIÁRÓL! ~ Milyen fontos szerepe van a beszédnek a gyermek fejlődésében? ~ Mit tehetünk szülőként a beszédfejlődés érdekében? ~ Mikor forduljunk logopédushoz? Logopédusok: Fazakas Hanna és Imre Tekla Helyszín: Lurkó-kuckó Fejlesztő- és Játszóház (Marosvásárhely, Stefan cel Mare 26.) Időpont: 2018.XI.23., pénteken 18.30-tól Belépés: díjtalan “A gyermekkor az élet talapzata. Jó alapokra nagyszerű és pompás építmény emelhető.” Novarai Fülöp Részletek: https://www.facebook.com/Lurko

Szólj hozzá!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>