Menü

02.24 Szoptatástanácsadás1

27

Febr

2014

Jó és rossz szoptatási tanácsok. Kire hallgassak?

Interaktív beszélgetést szervez a szoptatással kapcsolatos mítoszokról, tanácsokról, megjegyzésekről a VÉDEM – Marosvásárhelyi Édesanyák Egyesülete, Dr. Szente Lilla neonatológus szakorvosjelölt és Gothárd Klára édesanya moderálásával. Az Alapvető gondoskodás: beszélgessünk a szoptatásról című találkozóra február 25-én, kedden este 6 órától várják a kismamákat és anyukákat a Lurkó Kuckó Játszóházban (Ștefan cel Mare utca 26 szám). A belépő 5 lej (VÉDEM-tagoknak 3 lej).

 

Szólj hozzá!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>