Menü

02.12 Evészavarok

10

Febr

2014

Evészavarok, várandósság előtt és után…

Túl sokat eszek? Kettő helyett egyek? Beteges, hogy mindent kívánok? Megelőzhetem, hogy gyerekem ne legyen evészavaros? Mikor kezdjek el odafigyelni a gyerekem helyes táplálására? Miért fontos a táplálkozásra odafigyelni? Befolyásolhatom gyerekem evési szokásait? Ha ezekre a kérdésekre szeretnél választ kapni várunk februári szakelőadásunkra. Dr. Lukács-Márton Réka pszichológus tart előadást a témában, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Szólj hozzá!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>