Dec

6. Védem születésnap a Karaván együttessel

Ha egyesületünk gyerek lenne, most indulna iskolába. 6 éve már, hogy azon dolgozunk, hogy a marosvásárhelyi magyar családok tájékozottabbak és boldogabbak legyenek egy kicsit mint időszámításunk előtt. Meghívunk ezért benneteket családostól a kolozsvári Karaván együttes adventi koncertjére, a szíveket ünneplőbe öltöztető, és a lelkeket várakozásra hangoló estre!

A műsoridő egyedi és különleges, saját szerzésű karácsonyi dalokat és megzenésített karácsonyi költeményeket tartalmaz, amelyek az egész család szívét megdobogtatják.
Az együttes tagjai:
Békési Zsuzsa – ének, glockenspiel, melodika
Békési Attila – ének, gitár
Imecs Tamás – ének, gitár, ukulele
Simon László – basszusgitár
Szénási Zoltán – perkúció

Belépő: 25 lej/család, Védem tagoknak 15 lej

Lesz még torta és tombola is, igazi szülinapi hangulat.
Szeretettel várunk!

Szólj hozzá!

Your email address will not be published. Required fields are marked *